Wyświetlanie 1–12 z 59 wyników

Założyciel marki Tommy Hilfiger – Thomas Jacob Hilfiger, znany z projektów odzieży, zainspirowany ojcem – zegarmistrzem, postanowił uzupełnić swój asortyment zegarkami sygnowanymi swoim logo. Produkcję powierzył szwajcarskiej firmie Modavo.

Męskie zegarki Tommy Hilfiger to połączenie klasyki, nowoczesności, elegancji oraz wygody i sportowego stylu. Dzięki wysokiej jakości materiałów oraz nietuzinkowemu wzornictwu zegarki TH bezsprzecznie przyciągają uwagę. Spory wybór w kolorach czy rodzajach pasków lub bransolet pozwala na dobranie idealnego modelu do Twojego stylu. Dokładność w wyznaczaniu godziny zapewnia mechanizm kwarcowy ukryty w czasomierzu.

Klasa zamknięta w czasie – unikalny zegarek męski Tommy Hilfiger

Projektanci odzieży dyktują warunki dla całej branży modowej, w tym także – akcesoriów. Tommy Hilfiger wyznaczająca trendy marka odzieżowa, produkuje również zegarki, które zachwycają swoim designem. Noszą je mężczyźni na całym świecie, a ich produkcją zajmuje się szwajcarska firma Modavo. 

Zegarki męskie Tommy Hilfiger swoje wzornictwo opierają na klasycznych modelach czasomierzy wyprodukowanych w latach 50. i 60. Inspiracja, po którą sięgają twórcy podoba się dżentelmenom na obu półkulach. Nie wszystkie modele bazują jednak na tej koncepcji. Wśród bogatej oferty marki, możemy znaleźć zegarek TOMMY HILFIGER 1791646 czy TOMMY HILFIGER 1791476, których design jest nowoczesny, eklektyczny i idealnie wpasowuje się w urban style.

Zegarki Tommy Hilfiger mieszczą się w średniej klasie cenowej. Są dedykowane osobom, które pragną nabyć solidny, porządnie wyprodukowany zegarek męski za niewygórowaną cenę. Chętnie sięgają po niego studenci i dojrzali mężczyźni, którym zależy na schludnym, eleganckim wyglądzie, jednak nie mają potrzeby wydawania bajońskich sum na elementy odzieży i akcesoria. To właśnie dla nich stworzono takie modele, jak eklektyczny 1791620 , elegancki 1710380, ultramęski 1791533 czy minimalistyczny zegarek 1791326.

Zegarki męskie typu vintage – styl dla wyjątkowego mężczyzny

Zamiłowanie do oldschoolowych zegarków męskich nierzadko idzie w parze z fascynacją starymi samochodami rodem z czasów złotej ery Hollywood lub wcześniej, z późnych lat 30. XX wieku. Typ mężczyzny, który polubi zegarki męskie Tommy Hilfiger koreluje z typem drwala, który gustuje w tatuażach i wypadach na łono natury. 

Innym typem mężczyzny, któremu możesz sprezentować zegarek nie z tej epoki, to sentymentalny romantyk, który tęskni za klasycznymi rozwiązaniami estetycznymi. Ten typ mężczyzny kocha stare kino, lubi wyjść do teatru i dobrej restauracji. Zaskakuje Cię elokwencją i niebanalnym poczuciem humoru. To właśnie z nim można dyskutować do bladego świtu o istocie rzeczy.

Nowoczesne zegarki męskie – czerń i minimalizm

Zegarki męskie w stylu minimalistycznym to must have każdego mężczyzny. Idealnie sprawdzą się w czasie wielkich wydarzeń: 

  • Lunchów biznesowych,
  • Uroczystości,
  • Imprez okolicznościowych,
  • Podpisywania kontraktów.

Wszędzie tam, gdzie chcesz wywrzeć idealne wrażenie. Design TOMMY HILFIGER 1791326 i TOMMY HILFIGER 1791325 sprostają Twoim najwyższym oczekiwaniom. Wspaniale komponują się z garniturem, marynarką lub smokingiem. Niebanalne wzornictwo i zdecydowany kolor tarczy to podstawa dobrego, męskiego zegarka. Akcesoria oszczędne w formie i zdobieniu przypadną do gustu zarówno biznesmenowi, jak i niezafrapowanemu własnym wyglądem nerdowi. Pierwszy typ wyznaje zasadę, że klasa nie lubi przepychu, drugi wyznaje zasadę I just don’t care. Oba typy mężczyzn ucieszą się na ascetyczny model czasomierza.