Wyświetlanie 1–12 z 83 wyników

Elegancki zegarek zawsze wyróżnia się na ręce noszącego. Bez względu na to, czy właściciel wybrał lekki, sportowy ubiór czy może wytworny, galowy outfit, akcesorium musi harmonizować zarówno z jednym, jak i drugim. Z tego faktu doskonale zdaje sobie sprawę światowej sławy projektant Tommy Hilfiger. Zegarki sygnowane czerwono-biało-niebieskim logo cechują się praktycznym designem, dlatego pasują do każdej stylizacji.

Czasomierze z tradycjami

Tommy Hilfiger to globalna marka słynąca w głównej mierze z działalności odzieżowej, jednak jej założyciel dużą wagę przykłada do zegarków. Są jego oczkiem w głowie i swego rodzaju spuścizną po ojcu, gdyż Richard Hilfiger był zegarmistrzem. Syn, oddając mu hołd, postanowił roztoczyć osobistą pieczę nad produkowanymi urządzeniami, stąd zegarki Tommy Hilfiger w oczach ekspertów uznawane są za stylowe, wytrzymałe i godne polecenia.  

Zgodnie z kobiecym gustem 

Trafić w kobiecy gust to nie lada sztuka. Problem jest tym większy, im mniejszy dodatek do garderoby należy zaprojektować. Panie analizują każdy element kreacji, dlatego surowym kryteriom nie tylko poddawana jest biżuteria, ale i zegarki. Tommy Hilfiger wsłuchuje się w apele swoich klientek, w związku z czym proponowane przez niego czasomierze są:

  • piękne – zawdzięczają to skrupulatnemu procesowi projektowemu, mającemu za zadanie określić panujące trendy modowe i odzwierciedlić je w liniach zegarków;
  • niezawodne – bo nie tylko dokładne wskazanie czasu się liczy. Niektóre modele wyposażone są w datowniki niezbędne każdej bizneswoman. Częstą opcją są także stopery wykorzystywane przez sportsmenki;
  • wygodne – w zależności od tego, czy do koperty zainstalowano pasek czy bransoletę, akcesorium idealnie leży na nadgarstku nawet podczas wykonywania gwałtownych ruchów;
  • solidne – bo życie lubi płatać figle. Przed zamoczeniem mechanizm chroni wodoszczelna obudowa. Korozję eliminuje stal szlachetna użyta w trakcie produkcji. Szkło mineralne minimalizuje zarysowania.

Dla pewnego siebie mężczyzny

Nowoczesny mężczyzna lubi czuć się pewnie. Reprezentowane stanowisko i przywiązanie do wartości często uzewnętrznia, dając osobom postronnym jasno do zrozumienia, że bez względu na okoliczności, to on jest panem sytuacji. Wyrażanie siebie poprzez image to pierwszy krok, jaki musi podjąć, by podkreślić swoją indywidualność. Nawet najmniejszy element odgrywa w kontekście całości niebagatelne znaczenie. 

Mamy różne upodobania, co słusznie wziął pod uwagę Tommy Hilfiger. Zegarki przeznaczone dla panów różnią się od siebie w zależności od modelu. W ofercie znajdziemy zarówno klasyczne egzemplarze oparte na stalowej konstrukcji ze skórzanymi paskami, jak i modernistyczne warianty wyposażone w kutą bransoletę zamocowaną na masywnej kopercie, z wewnętrznymi znacznikami stopera, datownika czy czasomierza światowego.

Męskie zegarki Tommy Hilfiger stanowią pokaźną kolekcję dostrojoną do potrzeb klientów. Znalezienie skrojonego na miarę urządzenia nie przysparza większych trudności. Trzeba tylko wiedzieć, czego się chce, a z tym nowoczesny mężczyzna nie powinien mieć żadnego problemu. 

Czytelność i łatwa obsługa

Zegarki Tommy Hilfiger odznaczają się także wieloma innymi, cennymi z punktu widzenia użytkownika cechami. Są niezwykle czytelne – umieszczone za szkłem indeksy wykonane są z dobrze widocznej czcionki, a wskazówki płynnie wędrują po tarczy, odróżniając się kolorystycznie od tła. Nawet w przypadku specjalnych opcji, np. w postaci timera, chronometry nic nie tracą ze swej przejrzystości.

Wśród Kupujących utarło się przekonanie, że im więcej parametrów, tym trudniejsza staje się obsługa. W kontekście wyrobów marki Tommy Hilfiger tego typu problemy nie występują. Zegarki charakteryzują się prostotą użytkowania nawet wtedy, kiedy producent wyposażył je w kilka dodatkowych mechanizmów. 

Najwyższej jakości zegarki Tommy Hilfiger znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą biżuteryjną, która będzie idealnym dopełnieniem każdego czasomierza.