Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Tissot znany i ceniony jest na całym świecie za swoje projekty, które cechuje najwyższa jakość wykonania zegarków oraz nietuzinkowy design. Firma wyposaża swoje produkty w szwajcarskie mechanizmy, które są najbardziej uwielbiane i cenione przez zegarmistrzów. Dzięki temu zegarki są niezawodne, a dodatkowo eleganckie i klasyczne.

Stylowe akcesoria od marki TISSOT

Każdy mężczyzna ceniący sobie styl, elegancję i niezawodność powinien posiadać zegarek marki Tissot. Bransolety ze stali szlachetnej w kolorze złoto-srebrnym sprawiają, że zegarki są niezwykle eleganckie i szykowne. Modele na skórzanych paskach dedykowane dla osób, które oprócz elegancji cenią sobie komfort i wygodę. Niezależnie od tego, jaki model zegarka męskiego Tissot wybierzesz, możesz być całkowicie pewien, że dzięki temu akcesorium podkreślisz indywidualny charakter swojego outfitu. 

Zegarek męski – szwajcarska jakość i piękny design

W ofercie marki Tissot znajdziemy zegarki z tarczami klasycznymi, z delikatnymi indeksami, jak również tarcze wypełnione chronografami czy datownikami. Wśród czasomierzy możemy znaleźć te, których wodoszczelność wynosi nawet 20 ATM, co oznacza, że możemy używać ich podczas pływania, a nawet nurkowania!

Prostota formy i mistrzostwo wykończenia

Jakie cechy powinna mieć biżuteria męska? To pytanie zadają sobie codziennie specjaliści od designu. Zegarki Tissot cieszą się dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu, może właśnie dlatego, że posiadają cechy idealnego męskiego akcesorium. 

Połączenie użyteczności i surowego piękna

Większość mężczyzn – konsumentów preferuje proste formy, stonowane kolory i sprawdzone mechanizmy. Reguła ta dotyczy aut, galanterii, gadżetów elektronicznych i …zegarków. Męskie preferencje dobrze znają specjaliści ze szwajcarskiej marki Tissot, którzy projektując zegarki takie, jak: TRADITION Chronograph – doskonale trafili w gusta naszych klientów. Oprócz oczywistych walorów estetycznych, zegarki te wyposażone są w funkcje, które umożliwiają odczyt i pomiar czasu, takie jak: 

  • Datownik zlokalizowany,
  • Chronograf,
  • Tachometr,
  • Przejrzyste wskazówki i indeksy

Odporność na uszkodzenia

Ogromnym atutem, którym odznacza się zegarek męski od Tissot jest szafirowe szkiełko, które stanowi praktycznie niezarysowalną ochronę dla tarczy. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM, którą posiadają niektóre modele dostępne na stronie internetowej naszego sklepu, umożliwia nurkowanie z zegarkiem (do 100 m). Wśród modeli zegarków Tissot możemy znaleźć nawet takie, których wodoszczelność wynosi aż 20 ATM! Skórzane paski, w które są wyposażone takie modele, jak np. QUICKSTER CHRONOGRAPH, czy TRADITION Gent wystarczy poddawać cyklicznie lekkiej konserwacji, aby wydłużyć czas ich eksploatacji. 

Koperta, tarcza i pasek – zwróć uwagę na te elementy przed zakupem zegarka

Zegarki męskie mogą być wyposażone w grubą lub cienką kopertę. Grubość koperty wpływa na ciężar zegarka, a także na jego aspekty wizualne. Grubsza koperta sprawia wrażenie masywnej. Koperta zegarka może mieć także różne kształty: owalny, kwadratowy prostokątny. Może być także smukła lub nie. 

Tarcza, którą odznacza się męski zegarek z reguły ma kolor stonowany. Mowa tu o różnych odcieniach błękitu, czerni, grafitu, szarości, bieli. Tarcza może być klasyczna lub designerska. Najważniejsze jednak, co na niej się mieści. W nowoczesnych, męskich zegarkach zazwyczaj znajduje się stoper, często też datownik. 

W zależności od przeznaczenia danego modelu warto zwrócić szczególną uwagę na rodzaj paska, w który wyposażony jest zegarek męski. Inny pasek wybierze sportowiec, inny biznesmen, a jeszcze inny zaciekawi hipstera. Marka Tissot oferuje paski:

  • skórzane,
  • kauczukowe,
  • materiałowe,
  • w formie bransolety

Mechanizm kwarcowy – dokładny w każdej sekundzie

Zegarki, których działanie oparte jest na mechanizmie kwarcowym, zasilane są baterią. Wykazują one zdecydowanie większą precyzję, niż czasomierze automatyczne, dlatego praktycznie wyparły one swoje prototypy. Szwajcarskie zegarki męskie od Tissot są nie tylko stylowe i eleganckie, ale przede wszystkim odmierzają czas z wielką dokładnością.