Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Szwajcaria nieodłącznie kojarzy się z bankami, pyszną czekoladą i niezawodnymi czasomierzami. Jedną z marek budujących wizerunek tych ostatnich jest firma Tissot. Zegarki tej firmy z charakterystycznym logo łączącym literę T i biały krzyż na czerwonym tle są znane na całym świecie. Swoją renomę potwierdzają bogatą historią i dziesiątkami wyróżnień otrzymanych na przestrzeni wieków.

Doskonałość poparta doświadczeniem

W 1853 roku niejaki Charles Emile Tissot założył rodzinną firmę, która miała wytwarzać solidne, kieszonkowe zegarki na stosunkowo niewielką skalę. Klienci jednak zadecydowali inaczej. Dostrzegli bezawaryjność urządzeń, rozsławiając nazwisko właściciela. Wraz z upływem lat Tissot stał się globalnym graczem, co nie wpłynęło na fakt, że produkty oferowane przez Szwajcarów nadal są wykonywane na podstawie tych samych wytycznych. Składają się na nie: 

  • Najlepsze materiały używane podczas procesu produkcyjnego.

Zegarki Tissot robione są z wysokogatunkowych komponentów. Dotyczy to zarówno kopert, jak i bransolet czy pasków. Stal szlachetna bądź najwyższej jakości skóra naturalna sprawiają, że na noszonym przez długie lata zegarku nie widać śladów zużycia.

  • Precyzja w trakcie montażu.

Mechanizmy Tissot charakteryzują się niezawodnością. Cecha ta wynika z precyzji wykonania poszczególnych elementów. Również proces ich łączenia jest dopracowany w każdym szczególe. Na oprzyrządowanie każdego egzemplarza składa się wiele niewielkich komponentów, które – odpowiednio zestawione – tworzą bijące przez dziesięciolecia serce chronometru. 

  • Ciągły rozwój.

Chociaż mówimy o spółce z tradycjami, to jednym z jej sztandarowych haseł jest ciągły rozwój. Stąd stosowanie najnowszych technologii w każdej dziedzinie biznesu – począwszy od produkcji, skończywszy na marketingu. 

  • Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Z upływem lat zmieniają się trendy wśród klientów, co nie uchodzi uwadze konstruktorów Tissot. Zegarki są zatem nie tylko wyposażone w datowniki, ale i przygotowywane są modele z wbudowanymi chronografami czy tachometrami bądź innymi użytecznymi opcjami.

Wytrzymałe i piękne

Zegarki Tissot słyną ze swej wytrzymałości. W związku z faktem, że są adresowane do wielu grup odbiorców, muszą wyróżniać się znakomitymi parametrami, umożliwiającymi użytkowanie w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Stąd nawet w wariancie podstawowym znajdziemy wodoodporność. Wzmacniane dekle nie tylko zatrzymują wodę. Zapobiegają też dostawaniu się do środka innych zanieczyszczeń mogących uszkodzić aparaturę. Im bardziej zaawansowany sprzęt, tym poziom zabezpieczeń wzrasta.

Szwajcarskie czasomierze znane są z elegancji. Nienaganna stylistyka sprawia, że każdy chronometr pasuje do wytwornego garnituru, jak i T-shirtu i krótkich spodenek zakładanych w ciepłe dni. Bez względu na to, jaki model będzie wygodnie leżeć na nadgarstku, przykuje on wzrok. Urzekający design cechuje wszystkie urządzenia Tissot – zarówno te klasyczne, jak i naszpikowane najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

Bezpieczne i spójne z dodatkami 

Producent z Le Locle idzie z duchem czasu nie tylko pod kątem rozwoju technologicznego czy monitoringu rynkowych trendów. Skupia się także na tym, by jego akcesoria były bezpieczne dla użytkowników, toteż poszczególne elementy nie zawierają żadnych szkodliwych metali bądź innych związków wywołujących uczulenia. Również „oddychające” paski przeciwdziałają poceniu się skóry, zapobiegając uciążliwemu świądowi. 

Zegarki Tissot nie tylko idealnie komponują się z każdym ubiorem. Świetnie współgrają też z różnego rodzaju biżuterią. Harmonizują stylistycznie z naszyjnikami, sygnetami, bransoletkami czy kolczykami. Są ich doskonałym uzupełnieniem, podkreślającym wyszukany gust właściciela. Z pewnością usatysfakcjonują osoby przykładające szczególną wagę do swojego wyglądu. 

Oryginalne zegarki Tissot znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do obejrzenia ciekawych dodatków do ubioru, smartwatchy czy zegarków innych uznanych marek.