Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Zegarki męskie Seiko – niezwykłe połączenie tradycji z nowoczesną technologią

Seiko to połączenie wyjątkowej tradycji i nowoczesnej technologii – to zestawienie elegancji i wysmakowanego stylu z nowoczesnymi rozwiązaniami i dbałością o funkcjonalność. Oferta męskich zegarkówSeiko to cała gama unikalnych kolekcji, które łączą niezwykle oryginalny design z unikatowymi rozwiązaniami technologicznymi.

Innowacje Seiko

To właśnie marka Seiko stworzyła jako pierwsza na świecie automatyczny chronograf, zegarek kwarcowy oraz pierwszy zegarek elektroniczny z wyświetlaczem LCD. To była końcówka lat 60-tych i początek lat 70-tych ubiegłego wieku. W 2012 roku Seiko stworzyło pierwszy na świecie zegarek solarny GPS. A to tylko niektóre nowatorskie rozwiązania tej japońskiej marki, które na stałe zmieniły możliwości całej branży. Firma Seiko oferuje obecnie klasyczne zegarki na pasku, modne chronografy z bransoletą oraz unikalne sportowe modele z tworzywa sztucznego. Ten bogaty wybór wzornictwa i stylistyki połączony z niezwykłym wykorzystaniem nowoczesnych technologii, czynią z tej japońskiej marki wyjątkowo innowacyjnego producenta zegarków.

Zegarek męski Seiko – wysoka technologia, elegancja i prestiż

Zegarki męskieSeiko to ogromny wybór różnorodnych modeli, różnych stylów i fasonów. Niezwykłą popularność marka Seiko zawdzięcza stosowanym innowacjom technologicznym, interesującemu wzornictwu i wyjątkowej czytelności tarczy. Ogromne znaczenie ma również precyzja wykonania oraz nieprzeciętna jakość zastosowanych materiałów i dbałość o detale. Zegarek męski Seiko to zawsze właściwy wybór – nieważne, czy zdecydujemy się na model sportowy, uniwersalny czy ekskluzywny, wykonany z unikatowych materiałów. Zegarek męski Seiko, niezależnie od tego, jaki styl preferujemy, będzie zawsze synonimem luksusu i prestiżu.

Zegarki męskie dla najbardziej wymagających

Różnorodność modeli i stylów zegarków Seiko jest ogromna. Jednak zegarki męskie tej marki zawsze wyróżniają się unikalną technologią i funkcjonalnością, które wynoszą zegarmistrzostwo na zupełnie inny poziom. Do najważniejszych innowacji technologicznych możemy zaliczyć serie:

  • Seiko Kinetic
  • Seiko Solar 
  • Seiko Astron 
  • Seiko Prospex

Seiko Kinetic – zegarek męski z zasilaniem kinetycznym

Zegarki Seiko Kinetic nie wymagają nakręcania ani wymiany baterii. Dzięki zaawansowanej technologii stworzonej od podstaw przez markę Seiko ładowanie takich zegarków polega na wykorzystywaniu energii kinetycznej podczas codziennego ruchu. Baterie ładują się automatycznie, a akumulatory gromadzą energię, zapewniając jej zapas nawet do kilku miesięcy.

Seiko Solar – energia czerpana ze słońca

Zegarki zasilane energią słoneczną? Dlaczego nie. Jeszcze do niedawna było to nie do pomyślenia. Jednak obecnie dzięki zaawansowanej technologii takie zegarki są na porządku dziennym. Dzięki panelom słonecznym Seiko Solar nie ulegają rozładowaniu i możemy cieszyć się ich użytkowanie bez końca. To niezwykle nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością docenią osoby stawiające na ekologię.

Seiko Astron –  funkcja synchronizacji GPS

W tej serii zastosowano genialny mechanizm solarny z modułem GPS, który automatycznie synchronizuje odpowiedni czas przy użyciu odbiornika GPS i sygnału satelitarnego. Ta seria została stworzona dla najbardziej wymagających klientów. Charakteryzuje się niespotykaną dotychczas dokładnością i brakiem konieczności stosowania baterii.

Seiko Prospex – zegarki specjalistyczne

Ta seria opiera się na trzech żywiołach – powietrzu, wodzie i ziemi. Najbardziej rozbudowana jest seria dedykowana sportom wodnym. Nieprzeciętna wodoszczelność modeli z tej serii wzbudza zachwyt wielu klientów na całym świecie. Zegarki specjalistyczne z poszczególnych kolekcji mają funkcje dedykowane konkretnym aktywnościom. Kolekcja Sky wyróżnia się wysoką czytelnością oraz takimi dodatkami jak stoper, chronograf czy pierścień logarytmiczny. Seiko Land z kolei wskazuje kierunki świata i jest świetną propozycją dla miłośników podróżowania – również w wyjątkowo ekstremalnych warunkach.