Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Zegarki męskie Meller – oryginalne wzornictwo i internetowy sukces

Marka Meller spektakularnie weszła do świata ekskluzywnych zegarków zaledwie kilka lat temu. Zawdzięcza to nie tylko doskonałej jakości i oryginalnemu wzornictwu – ale również nieszablonowemu podejściu do reklamy. Jak można w tak krótkim czasie uczynić swoją markę jedną z najpopularniejszych marek zegarków na świecie? Bez sieci dystrybucji i logistyki z nią związanej? Odpowiedź jest banalnie prosta. Wystarczyło wykorzystać internet. Młoda marka, nawiązując współpracę z wieloma influencerami, w bardzo krótkim czasie dotarła do ogromnej liczby potencjalnych klientów. A że produkt, jaki oferowała, był oryginalny, elegancki i zdecydowanie wyróżniający się na tle konkurencji  – taka akcja musiała przynieść ogromny sukces. Obecnie firma nie zrezygnowała z tej formy reklamy i nadal współpracuje z wieloma wpływowymi osobami w mediach społecznościowych.

Zegarek męski Meller – co go wyróżnia?

Ale taki sukces nie byłby możliwy, gdyby produkt nie spełniał oczekiwań swoich odbiorców. Co jest takiego w zegarkach Meller, że cieszą się one tak dużą popularnością? Dlaczego te nowoczesne zegarki tak szybko podbiły serca kobiet i mężczyzn nie tylko w Europie?

Minimalizm formy 

Wystarczy przyjrzeć się różnym modelom zegarkówmęskich Meller, żeby odpowiedzieć sobie na te pytania. Mimo dużej różnorodności fasonów, jedna rzecz jest wspólna – minimalistyczny i nowoczesny design. Prostota i minimalizm łączy się tu z wyszukaną elegancją. Duże, okrągłe koperty w klasycznych, stonowanych i neutralnych kolorach, z delikatnymi indeksami w postaci kropek lub kresek – to znak rozpoznawczy tej marki. Nawet wskazówki w tych nietypowych zegarkach męskich są niezwykle smukłe i subtelne. Prosta tarcza połączona jest najczęściej z elegancką bransoletą lub skórzanym paskiem. Takie zegarki męskie prezentują się bardzo minimalistycznie i stylowo. Nie nawiązują do ciężkich i masywnych sportowych zegarków męskich innych marek, ale mają w sobie dużo męskiego, nieco surowego uroku. To idealna propozycja dla mężczyzn, którzy preferują swobodny, casualowy styl z nutą klasycznej elegancji. 

Minimalizm dodatków

Minimalistyczna i nowoczesna forma zegarków Meller dotyczy również dodatków, które często są obowiązkowym elementem męskich zegarków innych firm. Nie znajdziemy tu modeli bogatych w chronografy, tachometry, sekundniki, datowniki czy fosforyzujące wskazówki. Oczywiście znajdziemy zegarki z niektórymi z tych dodatkowych funkcji, ale będą one wyglądać równie skromnie i minimalistycznie. Prosty sekundnik na godzinie szóstej czy delikatny datownik nie wpłynie na charakter tych oryginalnych zegarków. Pozostaną one stonowane, proste i niezwykle szykowne. Dzięki tej prostocie i nowoczesnemu wzornictwu zegarek męski marki Meller doskonale dopasuje się do każdego stylu i zwróci uwagę swoją nieszablonowo estetyką. 

Minimalizm koperty

Zegarki męskie Meller mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Producentom udało się wyraźnie odchudzić kopertę zegarków, co spowodowało, że stały się one o wiele bardziej smukłe i delikatniejsze. Dzięki temu można je swobodnie nosić do eleganckiej koszuli, bo bez problemu będę się chować pod jej mankietem.

Meller – czyli kameleon

Zegarek  męski marki Meller będzie zawsze wyjątkowym dodatkiem do każdej stylizacji. Minimalistyczny design sprawi, że zmieni on swój charakter pod wpływem naszego indywidualnego stylu. To nie przypadek, że nazwa marki pochodzi od nazwy kameleona, który potrafi doskonale dostosowywać się do swojego otoczenia. Zegarki męskie Meller to kreowanie współczesnych trendów i niezwykle nowoczesny design. Marka ta, mimo swojego minimalizmu,  proponuje zupełnie nowe rozwiązania, które przełamują dotychczasowy styl męskich zegarków. Przy czym te zabiegi nie odbierają zegarkom męskiego, nieco surowego charakteru. Niesamowite wyczucie współczesnych modowych trendów, elegancki minimalizm i uniwersalne, stonowane, niekontrastujące ze sobą kolory pozwoliły tej młodej marce na spektakularny sukces w obszarze męskich zegarków  – wydawałoby się tak już zapełnionym przez wiele innych brandów.