Topowa, rozpoznawalna na całym świecie marka Emporio Armani reprezentuje włoski dom mody Giorgio Armani, w którym nowoczesność i klasyka dopełniają się idealnie.
Męskie zegarki Emporio Armani cechuje je nowoczesność i klasyka, która noszącym je na nadgarstku panom dodaje elegancji i szyku. To dla wielu także synonim prestiżu i luksusu. Zegarki z logo EA doskonale komponują się ze stylizacjami codziennymi oraz ze strojem oficjalnym, jakim jest garnitur czy elegancka marynarka. Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z rozległą paletą kolorów sprawiają, że czasomierze Emporio Armani są biżuteryjnym dodatkiem najwyższej klasy.
Zegarki EA posiadają mineralne lub szafirowe szkiełka, które są odporne na zadrapania i pęknięcia. Wysokiej jakości materiały, takie jak skóra, stal szlachetna czy kauczuk zapewniają zegarkom wytrzymałość na uszkodzenia oraz ścieranie. Nie wywołują również reakcji alergicznych. Zegarki wyposażone są w mechanizmy kwarcowe i automatyczne, co zapewnia niezaprzeczalną precyzję. Tarcze z reguły są dość klasyczne, na niektórych z nich znajdziemy chronografy lub datowniki. Są przejrzyste i czytelne.
Zegarek męski Emporio Armani – czym Cię zauroczy?
Atutów, którymi może poszczycić się zegarek męski Emporio Armani, jest naprawdę wiele. O dobrze przemyślanym projekcie, pazurze oryginalności, wysokiej jakości materiałach czy niesztampowości detali można rozpisywać się godzinami. Znawcy projektów Giorgio wiedzą jednak, że propozycje włoskiego potentata są dopracowane do perfekcji i nie trzeba przekonywać ich do wyjątkowości marki.

Nadmienimy tylko, że zegarek męski projektu Giorgio to japoński mechanizm, klasyczny styl, wodoszczelność, stalowa koperta, a w niektórych modelach także tarcza chroniona szkłem szafirowym, gwarantująca lata satysfakcjonującej wspólnej przygody.

Wysoka jakość w połączeniu z dobrym designem i przystępną ceną sprawiają, że nie pozostaje nic innego, jak tylko zakochać się w Emporio Armani!

Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników