Wyświetlanie 1–12 z 80 wyników

Produkty z logo Emporio Armani od 1975 roku podbijają światowy rynek. Dom mody Giorgio Armani kieruje tę markę do młodych duchem klientów, którzy cenią swobodny styl sportowej elegancji. To propozycja dla osób podążających za nowoczesnymi trendami, a jednocześnie ceniącymi najwyższą jakość wykonania.

Armani – rozumie potrzeby

Giorgio Armani od lat 70. konsekwentnie buduje swoją markę, która kierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Wyznający zasadę łączenia sprawdzonej prostoty i klasycznej elegancji projektant serwuje rozwiązania, które od lat zdobywają serca fanów mody z najwyższej półki. Ugruntowana pozycja pozwala mu iść pod prąd. To właśnie niesztampowe podejście i śmiałość w przełamywaniu utartych schematów zagwarantowały mu wysoką pozycję w świecie mody.

Projektant od samego początku podążał swoją ścieżką, w której jednostka wynoszona była na piedestał. Emporio Armani to ukłon w stronę młodych mężczyzn, dla których klasyczne formy, najwyższa jakość oraz oryginale rozwiązania stanowią sól życia. Z kolei w innych modowych projektach Armani upatruje możliwość wyzwalania kobiecej siły – zaproponował między innymi całą kolekcję butów na płaskim obcasie, by płeć piękna mogła zdobywać świat w większym komforcie! Nie rezygnując z szyku i elegancji.

Emporio Armani – poznaj wszystkie serie zegarków

Emporio Armani to marka, która nie stosuje minimalizmu w podejściu do serii. Projektanci ewidentnie odnaleźli się w świecie zegarków i chcą wzbogacić go o wiele nowych modelki. Wyraz „wiele” jest tu kluczowym!

Fani propozycji włoskiego guru mody mogą wybierać czasomierze z aż 20 kolekcji! Tykający zawrót głowy gwarantowany. Każda z serii mocno odcina się stylem od pozostałych i proponuje rozwiązania, które wyróżniają ją na tle konkurencji.

Na szczególną uwagę zasługuje choćby seria Emporio Armani Meccanico, proponująca zegarki damskie i męskie, którym niepowtarzalnego klimatu dodają wykorzystane w ramach ozdoby mechanizmy zegarowe.