Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

Marka Diesel od lat jest wiodącym producentem zegarków. Swoje produkty kieruje do osób wymagających, lubiących wyróżniać się nietuzinkowymi akcesoriami. Zegarek Diesel noszony na nadgarstku jest połączeniem doskonałych parametrów, nowoczesnego, drapieżnego designu i zdumiewającej odporności na uszkodzenia. 

Z duchem czasu

Nowoczesna technologia obejmuje swoim zasięgiem coraz więcej branż, w tym także branżę męskich czasomierzy osobistych. Zegarki Diesel czerpią pełnymi garściami ze zdobyczy XXI wieku, w związku z czym charakteryzują się zaawansowanymi, ale i łatwymi w obsłudze opcjami. Użytkownik skorzysta z podstawowej właściwości, jaką jest dokładne wskazanie godziny, zyskuje też dostęp do innych udogodnień zwiększających funkcjonalność. 

Zegarki Diesel to bez wątpienia oryginalny wygląd. Większość modeli ma również wbudowany szereg modułów, do których zaliczamy m.in.:

  • datowniki zawsze wskazujące prawidłowy dzień i miesiąc;
  • tryb Dual Time – urządzenie prowadzi jednoczesny pomiar w dwóch wcześniej wskazanych strefach czasowych. Rozwiązanie wygodne dla osób, które często przemieszczają się między kontynentami;
  • pamięć okrążeń – opcja pomocna dla aktywnych. Sportowcy mogą ją wykorzystywać w trakcie treningów, porównując czasy wykonanych okrążeń lub przebytych odcinków danej trasy.  

Nie tylko o fanach zaawansowanej techniki pamięta firma Diesel. Zegarki klasyczne wizualnie też znajdują się w ofercie włosko-amerykańskiego producenta.  

Szyk i elegancja

Osobną kategorię stanowi elegancki zegarek Diesel złoty. O ile wszystkie czasomierze marki przykuwają wzrok, o tyle egzemplarze pochodzące z kolekcji ze złotymi elementami zwrócą na siebie szczególną uwagę, napawając dumą właścicieli. 

Misterne koperty zestawione z gustownymi bransoletami składają się na perfekcyjne chronometry. Podobnie jak pozostałe produkty firmy Diesel, idealnie leżą na ręce współgrając z biżuterią. Są niezawodne oraz znakomicie komponują się zarówno z wytworną stylizacją bankietową, jak i luźną kreacją na spotkanie towarzyskie. 

Nowoczesność w najlepszym wydaniu

Smartwatche z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, jednak tylko nielicznym markom udaje się uzyskać efekt pożądany przez klientów. Inteligentne zegarki Diesel spotkały się z uznaniem odbiorców i branżowych ekspertów, w związku z czym są godnymi polecenia akcesoriami dla poszukujących nowoczesnego, cyfrowego urządzenia wpisującego się w ich niemałe wymagania. 

Co zatem sprawia, że smartwatche Diesel tak wyróżniają się na tle konkurencji?

  • Stylistyka 

Projektanci zrezygnowali z delikatnego, smukłego designu. Zamiast tego postawili na duże, mocno obudowane koperty harmonizujące z pogrubianymi paskami.  

  • Wytrzymałość 

Odporne na uszkodzenia materiały przekładają się na ogromną wytrzymałość. Akcesorium sprosta nawet najtrudniejszym warunkom terenowym i atmosferycznym. 

  • Intuicyjność 

Choć sprzęt ma zainstalowane najnowsze oprogramowanie naszpikowane mrowiem przydatnych aplikacji, to charakteryzuje się ono prostotą obsługi. Tym sposobem osiągnięto kapitalną intuicyjność, dzięki której obsługa zegarka jest dziecinnie łatwa. Standardem jest również zsynchronizowanie smartwatcha z komórką.

Więcej niż tradycyjny zegarek 

Zegarek Diesel cechuje intrygujący wygląd i ciekawe opcje mechaniczne uprzyjemniające codzienną eksploatację. Inżynierowie zadbali także o wygodę. Czasomierze sygnowane logiem Diesel doskonale leżą na ręce a antyalergiczne kompozyty, z których są wykonane, zapobiegają uczuleniom. Indeksy po krótkotrwałym naświetleniu świecą w ciemności. Elastyczne szkło mineralne przeciwdziała pęknięciom. Wzmacniany dekiel chroni przed dostaniem się do środka wody, natomiast kwarcowy mechanizm nie tylko odpowiada za długą żywotność baterii, ale i pozwala uzyskać niezwykle dokładny odczyt czasu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Diesel dostępną w naszym sklepie internetowym. Polecamy też różnego rodzaju dodatki świetnie uzupełniające się wizualnie z proponowanymi zegarkami.