Wyświetlanie 1–12 z 104 wyników

Marka Daniel Wellington to szwedzki producent stylowych i uniwersalnych czasomierzy. Zegarki damskie z logo DW doskonale wpisują się w styl nowoczesnych kobiet. Cechują się minimalistycznym i szykownym wyglądem, który pasuje do szeregu stylizacji – codziennych oraz tych na specjalne okazje. Różne kolory pasków czy bransolet otwierają szerokie możliwości wyboru i skonfigurowania egzemplarza dostosowanego do indywidualnych upodobań. Delikatne, minimalistyczne i klasyczne tarcze wkomponują się w każdy styl.

Daniel Wellington – dobry styl w klasycznej formie

Coco Chanel wypowiedziała kiedyś słowa, które stały się drogowskazem dla wszystkich poszukujących odpowiedniej formy wyrażenia siebie poprzez wygląd. „Moda przemija, styl pozostaje”. Choć mijają lata, fraza ta jest cały czas aktualna i dobrze wpisuje się w misję marki Daniel Wellington. Proponowane przez nią zegarki to ukłon w kierunku ponadczasowego umiaru i elegancji, które zawsze zostaną docenione przez znawców dobrego stylu, noszących się z klasą.

Ceniona marka stawia na sprawdzone rozwiązania, które przetrwają próbę czasu i zawsze będą wyglądać właściwie. To między innymi prosta i cienka koperta, która dodaje zegarkom lekkości oraz znacząco wpływa na komfort ich noszenia. Do tego najwyższej jakości skórzane paski,te w stylu NATO czy z ogniw, które każdą okoliczność ubierają wysmakowanym stylem. Przepis na modowy sukces mamy w kieszeni, a dokładniej – na nadgarstku.

Zegarki damskie DW – 3 kolekcje, setki możliwości

Zegarki damskie proponowane przez firmę Daniel Wellington zostały zamknięte w trzech zasadniczych kolekcjach. Classic jest kwintesencją wartości wyznawanych przez markę. To pochwała klasyki gatunku, która wymaga nienagannej precyzji projektu i wykonania. Właśnie ta linia cieszy się największą popularnością wśród osób poszukujących prostych form i ponadczasowości, także w tykających dodatkach.

Kolekcja Iconic Link powstała na bazie nigdy nieprzemijającej elegancji, jednak otworzyła się na delikatnie odważniejszą formę wyrazu. Jej ekspresja została podkreślona paskiem z ogniw w kolorze srebra, różowego złota lub ich połączenia. Niektóre modele przyozdobiono mieniącymi się delikatnie kryształkami marki Swarovski® – jest bardziej ekstrawagancko, ale nadal w dobrym stylu i bez przesady.

Linię Petite DW pozycjonuje się jako najbardziej elegancki zegarek damski, jaki do tej pory udało się jej stworzyć. I faktycznie – różne kolory tarczy utrzymane zawsze w stonowanej kolorystyce, wymienne paski oraz delikatna koperta w połączeniu z japońskim mechanizmem kwarcowym tworzą elegancką i idealnie spasowaną technicznie propozycję, z którą trudno konkurować.

Zegarek damski – na co dzień i od święta

Zegarki damskie od DW to kuszenie nienagannym wykonaniem, prostotą formy i uniwersalnością. Solidna baza eleganckiej koperty i innowacyjnego, niezawodnego mechanizmu to gwarancja, że czasomierze dla pań od Daniela Wellingtona przetrwają z nami wiele. Możliwość wymiany pasków to z kolei pewność, że dobrze wyrazimy swój niepowtarzalny styl i zawsze dopasujemy go do okoliczności. Czego chcieć więcej?