Wyświetlanie 1–12 z 135 wyników

Marka Daniel Wellington to szwedzka firma produkująca stylowe, uniwersalne zegarki. Ich ponadczasowy design sprawia, że idealnie komponują się ze współczesnymi trendami modowymi. Czasomierze cechują się minimalistycznym, szykownym i eleganckim wyglądem, który pasuje do każdej stylizacji. Dzięki możliwości wyboru różnego koloru pasków czy bransolet znajdziemy modele eleganckie oraz takie, które uzupełnią naszą casualową czy sportową stylizację. Delikatne, minimalistyczne i klasyczne tarcze w połączeniu z dużym wyborem pasków i bransolet idealnie wkomponują się w okoliczności – jako dodatek na codzienne wyjścia do pracy lub na wyjątkowe okazje. Możliwość wymiany pasków sprawia, że do jednego zegarka możemy zaopatrzyć się w różnego koloru paski, które pozwolą zapomnieć o nudzie na nadgarstku.
Daniel Wellington – marka zrodzona z historii
Podwaliny do stworzenia tej cenionej marki dała niesamowita historia. Prekursorem modnego stylu cechującego czasomierze ze znaczkiem DW na tarczy był pewien brytyjski dżentelmen. Właściciel marki Daniel Wellington miał spotkać go podczas jednej ze swoich wypraw w odległe zakątki świata. Zafascynowany zegarkiem w stylu vintage na starym pasku NATO z lat 70., który zdobił rękę napotkanego przypadkiem podróżnika, postanowił stworzyć firmę proponującą tak klasyczne, jak i ponadczasowe modele. Jak widać, pomysł przerodził się w sukces sprzedażowy i marketingowy, a zegarki podbiły serca użytkowników na całym świecie.
DW dziś
Dziś Daniel Wellington to nowoczesne rozwiązania i najwyższej jakości materiały przy jednoczesnej wierności wcześniejszym założeniom. Wybierając tę markę, podkreślamy nasze umiłowanie minimalizmu, sprawdzonych i ponadczasowych rozwiązań oraz klasyki gatunku. Próżno tu szukać zbędnych ozdobników czy niepotrzebnych detali. Filozofia marki stawia na solidne podstawy, jeśli chodzi o funkcjonalność i wygląd proponowanych produktów.

Co wyróżnia firmę DW na tle konkurencji? Przede wszystkim wspomniana minimalistyczna forma. Niezależnie od wybranego modelu zegarka, koperta jest tu idealnie okrągła i wyjątkowo cienka, co wpisuje się w szanowaną przez markę prostotę i komfort użytkowania. Wszystkie zegarki z kuźni Wellington posiadają delikatne symbole na kopercie, nie ma tu jednak mowy o przesadzie. Czasomierze utrzymane są w uniwersalnym, klasycznym stylu, co sprawia, że zegarki te będą świetną opcją dla pań lubiących mniej zdobne propozycje oraz panów ceniących proste formy bez zbędnego przeładowania gadżetami.
Zegarek DW – ubierz go w swój indywidualny styl
Elementem wyróżniającym prezentowane zegarki męskie i damskie jest także dość nietuzinkowe podejście do pasków. I trudno się dziwić, skoro to one były punktem wyjścia do stworzenia marki. Możemy tu wybierać między paskami skórzanymi – typu NATO lub z ogniw. Paski ze skóry oraz typu NATO są uniwersalne i dają się łatwo wymieniać, co pozwala właścicielowi perfekcyjnie dopasować zegarek do konkretnej stylizacji.