Wyświetlanie jednego wyniku

Cluse

Marka Cluse  została stworzona przez ludzi dostrzegających piękno w prostocie. Zegarki tej marki  z pewnością podobają się osobom, które doceniają minimalistyczny design,  oraz  łączenie nowoczesnej kolorystyki z klasycznymi formami. Nie znajdziemy tutaj niepotrzebnych dodatków ani zbędnych ozdobników — w końcu odciągają one uwagę od tego co najważniejsze.  Pamiętajmy jednak, że prostota to nie bycie prostym. Chodź tutaj pobycie wiernym sobie, skupionym na tym co jest naprawdę ważne.  Zegarki Cluse reprezentują elegancję i minimalizm, są idealne do bycia częścią kreacji  dla ludzi świadomych swojej wartości. Mają nie tylko wskazywać czas, ale także określać najlepsze chwile posiadacza.

Zegarki damskie

Zegarki damskie Cluse wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zanim trafią do odbiorców, poddawane są bardzo rygorystycznym testom, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymujemy produkt naprawdę wysokiej jakości. Ich serce tworzy mechanizm Miyota – zegarki są więc precyzyjne i dokładne. Koperty wykonane są ze stali szlachetnej, co sprawia, że produkt jest naprawdę trwały. Paski do zegarków powstały z naturalnej skóry – powoduje to, że są bardzo wygodne i doskonale leżą na nadgarstku. Warto i należy dodać, że zegarki damskie Cluse nie posiadają żadnych zbędnych, dodatkowych funkcji, co sprawia, że są zegarkami minimalistycznymi, ale jednocześnie pasującymi do wszystkiego.

Jeśli chodzi o wybór modeli, ten jest bardzo duży. Każda kobieta znajdzie zegarek, który przypadnie jej do gustu. Pierwszym przykładem niech będzie model CL18025. Jest to zegarek z okrągłą kopertą, Białą tarczą i delikatnymi indeksami. Jego znakiem szczególnym jest jednak skórzany pasek przypominający dżins. Jak można się domyślić model będzie pasował do bardziej casualowych stylizacji lub bardziej swobodnej biurowej kreacji. Dżinsowy pasek będzie mówił o właścicielce, że jest osoba odważna i pewna siebie. Kolejnym modelem wartym uwagi jest pewnością CL18214. Zegarek ten łączy delikatną, białą, okrągłą tarczę z pastelowo-różowym, skórzanym paskiem. Ten klasyczny mix kolorystyczny pasuje zarówno do garsonek na ważne spotkania jak i sobotnie wypady na piknik. Ten model zegarka nie odciąga uwagi towarzyszących osób, ale jednocześnie nadaje stylizacji właściwego szyku. Jednym z odważniejszych modeli będzie CL30018. Klasyczny zegarek damski urozmaicony ciekawą kolorystyką. Mamy tutaj, podobnie jak w dwóch wcześniej wspomnianych modelach klasyczną, okrągłą kopertę wykonaną ze stali szlachetnej. Ciekawe wyróżnikiem jest za to złoto w kolorze czerni. W połączeniu z szarym, skórzanym paskiem zegarek stanowi mocny akcent, wykańczający wieczorną stylizację w niebanalny sposób.

Podsumowanie

Zegarki damskie Cluse to połączenie jakości i delikatności.  Są one przedmiotami użytkowymi, bez zbędnych, ograniczających funkcji,  które często są tylko zbędnymi dodatkami. Cluse w nienachalny sposób pokazuje, że zegarek jest dodatkiem podkreślającym jakość stylizacji,  która pozostaje na pierwszym miejscu. Tworzenie pięknych, minimalistycznych dodatków to sztuka.  Nie jest bowiem trudno zwrócić na siebie uwagę przedmiotem dużym czy krzykliwym. Sztuka jest zwrócić na siebie uwagę  sposób delikatny i taktowny i dzięki zegarkom Cluse staje się to dużo łatwiejsze. Bo w końcu w czasach kiedy czas jest na wagę złota, a życie to ciągły bieg i wyścig warto czasem zatrzymać się i zachwycić czymś prostym i jednocześnie pięknym. Klasyka zawsze pozostanie na czasie.