Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Calvin Klein

Marka Calvina Kleina, nowojorczyka urodzonego na Bronksie powstała w 1968 roku. Od tamtego czasu projektant dał się poznać jako twórca odważny  i nietuzinkowy. Początki firmy to głównie projekty odzieży dżinsowej i tu warto wspomnieć, że to właśnie część garderoby z tego materiału była przyczyną skandalu. Aktorka Brooke Shields w roku 1979  pojawiła się na plakatach ubrana tylko w dżinsy Calvina Kleina. To właśnie marka nowojorczyka stworzyła  modę unisex, czyli ubrania, które mogły nosić zarówno kobiety jak i mężczyźni. Wiele gwiazd światowego formatu chętnie wybiera  ubrania projektanta. Za przykład niech posłużą Kendall Jenner Naomi Campbell czy Kate Moss.  

Zegarki damskie

Oprócz odzieży marka w swoim portfolio posiada wszelkiego rodzaju akcesoria modowe. Są to na przykład portfele, torebki nawet pokrowce na telefony. Są to też oczywiście zegarki damskie. Współczesne kobiety już dawno zauważyły, że zegarek to mnie tylko przyrząd do odmierzania czasu, to także jeden z elementów, który ze zwykłych stylizacji może uczynić idealny strój na wiele okazji. W dzisiejszych czasach kobiety pełnią te same funkcje, które pełnią mężczyźni. Pracują jako prezesi korporacji, menadżerki, architektki  czy innego rodzaju specjalistki. Dlaczego więc przedmiot taki jak zegarek, kiedyś zarezerwowany wyłącznie dla mężczyzn nie miałby znaleźć się również ich garderobie. Oczywiście w nieco zmienionej delikatniejszej formie. Nie zapominajmy bowiem  o tym, że kobiety mimo swojego profesjonalizmu chcą również czuć się zadbane i atrakcyjne. Każda kobieta chce podobać się innym I być obiektem komplementów.  Pomóc w tym może oczywiście dobrze dobrana i przemyślana kreacja.  Ubiór, który uzupełniony będzie przemyślanym dodatkami. Jednym takich dodatków z pewnością może zostać zegarek damski Calvina Kleina. Marka w swojej ofercie ma czasomierze odpowiednie na każdą okazję. Pierwszym przykładem będzie model K8Y236Z6.  Zegarek z delikatną  srebrną tarczą z klasycznymi indeksami. Koperta zegarka wykonana jest ze stali szlachetnej w delikatnym, miedzianym odcieniu. Pasek zegarka z kolei ma delikatny różowy kolor  i sprawia, że zegarek  świetnie pasuje zarówno do stylizacji biurowych jak i spotkań ze znajomymi. Warto pamiętać, że zegarek posiada wodoszczelność do 3ATM.  Można więc używać go bez obaw przy wszelkich czynnościach dnia codziennego, takich jak na przykład mycie rąk. Kolejnym przykładem zegarka damskiego Calvina Kleina będzie model K4U23526, czyli zegarek wykonany również ze stali szlachetnej jednak w kolorze złotym. Jego Srebrna tarcza doskonale współgra ze złotymi indeksami, jest też bardzo czytelna. Na uwagę zasługuje bardzo ciekawa bransoletka, która mimo tego, że jest wąska, bardzo dobrze leży na nadgarstku i sprawia, że zegarek przyciąga wzrok, a jednocześnie pozostaje bardzo delikatny i kobiecy. Jeśli dodamy do tego  szwajcarski mechanizm ETA,  otrzymujemy damski zegarek z wysokiej półki.  Zegarkiem, na który z pewnością warto zwrócić uwagę jest również model K6S2N616.  Posiada on zalety dwóch wcześniej wymienionych zegarków damskich –  szwajcarski mechanizm ETA oraz wodoszczelność do 3 ATM.  Wyróżnia go jednak nietuzinkowa i odważna bransoleta. Przyciągnie ona wzrok każdego towarzysza czy towarzyszki.  

Na koniec

Modele wymienione powyżej to tylko kilka zegarków damskich w posiadaniu marki Calvin Klein. Każda kobieta znajdzie wśród nich coś dla siebie coś, co będzie pasować do jej stylu. Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, czy zegarek damski Calvina Kleina powinien znaleźć się w modowym arsenale współczesnej kobiety?  Odpowiedź może być tylko jedna –  oczywiście że tak!