Wyświetlanie jednego wyniku

Firma Burberry założona przez Thomasa Burberry’ego w roku 1856 to dziś synonim prestiżu i luksusu. Produkty tej brytyjskiej marki czy to ubrania, torebki czy zegarki uznawane są, zresztą słusznie za wyroby pożądane i zadające szyku osobie je noszącej. Jej znak rozpoznawczy, czyli charakterystyczna krata rozpoznawalna jest na całym globie, również dzięki wielu gwiazdom, które chętnie ją zakładały i zakładają. Rami Malek, Kevin Spacey czy Ashton Kutcher to tylko kilku znanych aktorów wybierających markę Burberry. Jeśli dodać do tych kilku nazwisk rekomendację Brytyjskiej Rodziny Królewskiej możemy mieć pewność, że używając akcesoriów tej marki, będzie wyglądać i czuć się jak gwiazdy.

Zegarek męski

Zegarek to z definicji niewielki, poręczny przyrząd do sprawdzania i odmierzania czasu. Bardzo długo noszony był na łańcuszki lub chowany był w kieszeni. W obecnych czasach zegarek męski to nie tylko przedmiot do sprawdzania godziny, ale również oznaka smaku, pozycji i stylu osoby go noszącej. Dobrze dobrany zegarek świadczy nie tylko o znajomości mody, ale także o klasie i samoświadomości jego właściciela. Jeśli więc spojrzymy na zegarek właśnie z tej perspektywy, wniosek nasunie się sam – zegarek jest obecnie niezbędnym akcesorium eleganckiego mężczyzny a zegarki męskie Burberry to szyk i klasa same w sobie. Łączą one brytyjski styl ze szwajcarską precyzją, co jest niezwykle istotne, bo w końcu cały czas funkcja odmierzania czasu pozostaje niezaprzeczalną podstawą. Burberry tą podstawową funkcję jednak zamknęło w niezwykle pięknej i gustownej formie. Wzory zegarków męskich brytyjskiej marki łączą nowoczesny design z klasyczną elegancją. Oczywiście mamy do wyboru mnóstwo modeli – możemy wybierać rodzaj koperty, jej kolor czy zdobienia. Możemy dopasowywać zegarek do stroju dzięki paskowi – może on być zarówno skórzany lub może to być stalowa bransoleta. Wszystko oczywiście zależy od naszej stylizacji, ale również od naszego humoru czy upodobań – moda w końcu to bardzo osobista sprawa, a dzięki zegarkom męskim Burberry możemy pokazywać światu, jak go widzimy i jak chcemy być przez niego widziani.

Czy warto?

Czy zatem warto posiadać zegarek Burberry w swoim modowym arsenale? Oczywiście, że tak. To jeden z tych dodatków, który mimo małych rozmiarów przyciąga wzrok i osoby z naszego otoczenia na pewno ten dyskretny detal docenią. W końcu każdy chce się podobać czyż nie? Czy nie jest nam przyjemnie i miło kiedy ktoś skomplementuje nasz dopracowany wygląd? Oczywiście, że jest. Bycie docenionym przez otoczenie, zauważenie przez nich jakości naszego designu to niezwykle satysfakcjonujące uczucie. W końcu przykładamy dużo uwagi, by każdego dnia wyglądać dobrze, schludnie i estetycznie – czy potrzeba kolejnych powodów być zegarek męski Burberry pojawił się na naszej ręce? Jeśli tak, warto pamiętać o tym, że zegarek to często wybór na dłuższy okres czasu. Należy zatem pamiętać, decydując się na dany model musi on pasować do kilku rodzajów stylizacji. W końcu nie każdy zegarek pasuje do garnituru i ubrania bardziej sportowego. Tu na szczęście marka Burberry znakomicie się sprawdzi. Zegarki męskie tej firmy posiadają klasyczny, dyskretny urok, a jednocześnie w nienachalny sposób dopełniają kreację. Modele na stalowej bransolecie będą pasować zarówno do formalnego stroju takiego jak garnitur, będą świetnie współgrać ze stylem smart casual, odnajdą się również z koszulką polo założoną na wieczorne spotkanie ze znajomymi.

Podsumowanie

Z pewnością zegarki stanowią ważny element męskich stylizacji. Mogą je urozmaicać i często w szykowny sposób podkreślać sprawiając, że kreacja staje się pełna. Dla nowoczesnego mężczyzny to element stroju, którego nie może pominąć. Sama świadomość posiadania na ręce zegarka marki Burberry pozytywnie wpłynie na samopoczucie osoby noszącej – będzie ona w posiadaniu przedmiotu,do którego wiele osób wzdycha i jednocześnie zwraca na niego uwagę.