Wyświetlanie jednego wyniku

Na początek

Marka Burberry od czasów założenia w 1856 stanowi klasę samą dla siebie. Wzory ubrań, które proponuje ten brytyjski dom mody, znane są na całym świecie – są one chętnie wybierane przez gwiazdy światowego formatu – Kate Moss, Agness Deyn, Emma Watson czy Małgorzata Kożuchowska doskonale wiedzą, jak wiele marka Burberry ma do zaoferowania w dziedzinie modnego wyglądu. Nie zapominajmy do rekomendacji brytyjskiej rodziny królewskiej – czy jest ktoś, komu możemy zaufać bardziej w dziedzinie wyczucia stylu i mody? Od lat mieszkańcy Windsoru kształtują poczucie smaku, a ich modowe kreacje przechodzą do historii.

Zegarek damski

Nie inaczej sprawa ma się jeśli chodzi o zegarki. Te małe czasomierze przeszły sporą drogą od momentu ich powstania. Kiedyś były to duże, toporne przedmioty noszone w kieszeniach, tylko przez mężczyzn. Dalej w czasach wojen zegarki ewoluowały, na przedmioty wyłącznie użytkowe, bez zdobień czy dodatków. I oto teraz, od końca XX wieku mamy do czynienia z prawdziwym boomem na zegarki. Stały się one oznaką pozycji, informacją, że noszą ma wyczucie stylu i zna się na modzie. To z pewnością ważne dla mężczyzn – to w końcu jeden z niewielu elementów noszonej przez nich biżuterii. Nasuwa się tu pytanie – czy w mnogości biżuterii noszonej przez kobiety, zegarek znajduję swoje miejsce? Czy warto dzięki niemu dopracowywać swoje kreacje? Odpowiedź jest jednoznaczna.  Oczywiście, że tak! Zegarki damskie to już nie tylko przyrządy do odmierzania czasu. Stały się one, niczym biżuteria, ozdobą damskiej dłoni oraz całej kobiety. Nosząc zegarek damski Burberry, każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Pora zerwać z myśleniem, że zegarek to głównie męski atrybut. W obecnych czasach zegarki damskie stały się oznaką zrównania kobiet i mężczyzn na stopie zawodowej. Dyskretny urok czasomierzy podkreśla profesjonalizm kobiet oraz ich rzeczowe podejście do interesów. Kobietom zależy na tym by być traktowaną poważnie, ale by równocześnie pozostać na cienkiej granicy delikatności i pewności siebie. Zegarki damskie pomagają osiągnąć ten efekt. Spójrzmy chociażby na model Burberry BU9131.  Kolor różowego złota, jednego z najznamienitszych kruszców sprawia, że zegarek pasuje zarówno do formalnych jak i bardziej casualowych sytuacji. Skórzany pasek tego modelu daje poczucie komfortu, wygody i doskonałego dopasowania do nadgarstka. Dodatkowo podstawowa funkcja, czyli odmierzanie czasu – dzięki datownikowi i ciekawym indeksom przestaje być zwyczajne. Jeśli dodamy do tego wodoszczelność na poziomie 5 atmosfer, możemy być pewni, że ten model zegarka damskiego Burberry spełni w pełni nasze oczekiwania co do modnego i funkcjonalnego czasomierza. Ważna jest również niezawodność – kwarcowy mechanizm, daje poczucie pewności, że czas nie ucieka nam szybciej, niż powinien.

Zegarek damski na co dzień

Kobiety traktują obecnie zegarki jako element biżuterii, który nawet w otoczeniu innych dodatków dodaje charakteru. Co ważne również jako samodzielny dodatek sprawdza się doskonale, nie będąc natarczywy jednak pozostając widocznym. Zegarek damski pozostaje cały czas przedmiotem codziennego użytku – nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by codzienność była modna i nieprzeciętna. Nie zapominajmy, że podstawową funkcją zegarka jest odmierzanie  czasu, oferuje to wiele zegarków. Jednak wymogi czasów sprawiają, że zegarek damski musi oferować coś więcej. I tu z pomocą przychodzi marka Burberry – czyli styl, niezawodność oraz prestiż. Każda kobieta chce przyciągać wzrok i to nie tylko mężczyzn. Zegarki damskie Burberry zapewniają to w dyskretny sposób. Nie ma tu mowy o nachalnym epatowaniu marką. Pamiętajmy o rekomendacji Brytyjskiej Rodziny Królewskiej – klasyczna, dyskretna elegancja najwyższej próby. Zegarki damskie Burberry to znak świadomości modowej oraz wyczucia stylu, który zawsze jest na czasie. Wybierając modele zegarków tej marki zyskujemy pewność, że kupujemy zegarek, który będzie modny bardzo, bardzo długo – w końcu klasyka się nie starzeje. Burberry to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Warto.