Najniższa cena (2023-03-20): 599,00 

Zegarek męski CITIZEN BM7480-81E

Zegarki Citizen wywodzą się z Japonii, początki firmy sięgają 1918 roku gdy zaczęto pracę nad pierwszym zegarkiem  kieszonkowym.  W roku 1930 Pan Shinpei Goto, burmistrz Tokio,  zmienił nazwę firmy na Citizen czyli obywatel. Firma do dziś jako jedna z nielicznych wykorzystuje do produkcji zegarków swoje własne mechanizmy, wszystkie prace produkcyjne odbywają się w nowoczesnych fabrykach Citizena co daje firmie miano konkurenta dla szwajcarskich marek zegarmistrzowskich. Zegarki marki Citizen posiadają mechanizm Miyota.

ECO-DRIVE jest to zegarek kwarcowy zasilany światłem (naturalnym i sztucznym). Zegarek ładuje się podczas każdego noszenia gdy ma dostęp do światła, a jedno pełne naładowanie zapewnia miesiące użytkowania.

RADIO CONTROLLED, SATELLITE WAVE  Citizen rozwinął synchronizację radiową Radio Controlled i satelitarnej Satellite Wave. Zegarki z Radio Controlled łapią sygnał z wieży radiowych i na podstawie tych danych precyzują automatycznie datę i czas. Czasomierze z Satellite Wave odbierają sygnał z satelitów znajdujących się na orbicie naszej planety i następnie automatycznie ustawiają datę i czas.

SUPER TITANIUM to materiał opatentowany przez firmę Citizen .Powstał dzięki metodą przetwarzania i utwardzania tytanu. Charakteryzuję się dużą odpornością na zarysowania, jest 5 razy twardszy od stali szlachetnej, oraz 40% lżejszy niż stal, dodatkowo nie uczula.

599,00 

Brak w magazynie

Porównaj

Opis

Zegarek Citizen BM7480-81E to zegarek dla mężczyzn ceniących sobie elegancki i klasyczny styl. Bransoleta i koperta zegarka wykonana jest ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Tarcza zegarka ma kolor czarny z wyróżniającymi się białym i indeksami cyfrowymi oraz białymi wskazówkami. Zegarek ma powłokę świetlną Neobrite która zapewnia długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu. Zegarek posiada mechanizm solarny ECO-DRIVE który wykorzystuje dowolne źródło światła do działania.

 

Ten zegarek sprawdzi w każdej eleganckiej stylizacji !

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zegarek męski CITIZEN BM7480-81E”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.