O firmie

O Nas słów kilka...


Podobno nic nie dzieje się przez przypadek – tak też można podsumować początki naszego działania na rynku zegarków. Długofalowe plany działania, wieloletnie doświadczenie w branży handlowej, a także nastawienie na jak najlepszą jakość obsługi klienta sprawiły, że mimo małej ilości asortymentu rozwinęliśmy się w ostatnich latach.

 

W ostatnim czasie postanowiliśmy przejść zupełną przemianę wizualną i cenową. Chcemy, by każdy kto odwiedzi naszą witrynę pozostał z nami na dłużej, dlatego zaoferowaliśmy możliwość darmowej wysyłki na terytorium Polski. Wartym zaznaczenia jest fakt, że oferujemy aż 24 miesiące gwarancji na nasze produkty, a w przypadku, gdyby klient zdecydował się zwrócić zegarek w czasie 14 dni od zakupu jesteśmy bezkonfliktowy. Najważniejsze dla nas jest Wasze zadowolenie!

 

Zawsze cieszy nas pozyskanie nowego klienta lub utrzymanie dotychczasowych klientów – dziękujemy za wybór . Każdy zakup zegarka z naszej witryny to dla nas zaszczyt i nieopisana przyjemność – poczucie dobrze wykonanej pracy. Dzięki temu możemy kontynuować naszą historię, a tym samym współtworzyć niezwykły początek Waszej.


Dbamy o to, by nasi klienci nosili na rękach zegarki najwyższej jakości. Zawsze jesteśmy "na czasie" co sprawia, że można na nas liczyć w każdej sprawie.
ZESPÓŁ MONTRES.PL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium