Nasze produkty

Tak! Każdy z naszych zegarków jest oryginalnym modelem pochodzącym od naszych dostawców. Dodatkowo zegarki są opakowane w oryginalne opakowania.

Na każdy z naszych towarów dajemy 24 miesięczną gwarancje, która obejmuje mechanizm zegarka i wady ukryte materiału, z którego zegarek jest wykonany.

Tak. Jeśli towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 14 dni kalendarzowych od doręczenia, odstąpić od umowy, bez podania przyczyny. Zegarek powinien być zwrócony w tym samym stanie w jakim klient go otrzymał, w oryginalnym opakowaniu, bez śladów użytkowania.

Oczywiście, że tak! Chcemy, by na Twojej ręce funkcjonował zegarek z duchem czasu.

Nie prowadzimy sprzedaży części zamiennych , w tej sprawie należy kontaktować się bezpośrednio z serwisem danej marki.

Wysyłka

Tak! Decydując się na zakup przez nasz sklep internetowy możesz być pewien, że towar zostanie do Ciebie dostarczony za darmo. Niezależnie od wyboru przez Ciebie sposobu dostawy – nie zapłacisz nawet złotówki za dostawę.

Istnieje taka możliwość, jednak wyłącznie przy wcześniejszym powiadomieniu mailowym. Jest to jedyna sytuacja, gdzie pobieramy opłacę za przesłanie towaru. Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem towaru do innego kraju niż Polska – napisz do nas : kontakt@montres.pl

Każda z wysyłanych przez nas paczek zawiera zegarek zapakowany w oryginalne opakowanie producenta oraz instrukcje obsługi. Dołączona jest również karta gwarancyjna oraz paragon.

Staramy się wysłać nasze produkty w ciągu 24h od chwili potwierdzenia lub opłacenia zamówienia przez klienta. Niestety, czasem czas realizacji zamówienia może się różnić, w zależności od dostępności produktu.